Leden 2011

Jdu spát..

29. ledna 2011 v 21:10 | Aika* |  Deníček
Nadpis mluví za vše ,ne?:D Jsem nějaká unavená,nechce se mi sedět u počítače...
Dobrou,snad se zítra ukážu =)

Nemůžeš usnout?

29. ledna 2011 v 20:31 | Aika* |  Pro holky
Hu,hu hi,hi :D první článek do ''holčíčí'' rubriky.Tento článek je podle mě a neni stoprocentně jisté zda ti pomůže.Mě teda pomohl,krásně se mi spí :) :D


Strašně moc lidí se večer převaluje,kouká do zdi a na hodiny a čeká než příjde spánek.Já jsem asi před měsícem taky nemohla vůbec spávat,šlá jsem si lehnout například v děvět a usla jsem až po dvanácté.Nejlepší je jít si lehnout unavená,vždy to ale neni možné.Pokud nejsi unavená ale chceš jít spát nebo nemůžeš spát udělej si čaj.Ale ne jen tak nějaký čaj.Na klidný spánek je nejlepší si uvařit majoránkový čaj s medem,čaj vypiješ deset minut před tím než si jdeš lehnout a krásně spíš (teda aspoň u většiny lidí se to osvědčilo).Další čaj který je na spádek a nervy je meduňkový čaj s medem.Ten také vipiješ chvíli před tím než si půjdeš lehnout.Pokud ti ani čaj nezabírá,tak se přinuť zavřít oči a uvidíš že když je necháš zavřené,soánek za tebou zachvíli dojde :) Pokud už nezabírají ani čaje,ani zavřené oči je nejlepší zajít k doktory aby vám napsal nějaké prášky.. =)

Pošahané oddělovače :D

29. ledna 2011 v 20:16 | Aika* |  Grafika
im-aika.blog.cz - Aika*
im-aika.blog.cz - Aika*
im-aika.blog.cz - Aika*
im-aika.blog.cz - Aika*
im-aika.blog.cz - Aika*
im-aika.blog.cz - Aika*
im-aika.blog.cz - Aika*
im-aika.blog.cz - Aika*

im-aika.blog.cz - Aika*
im-aika.blog.cz - Aika*
im-aika.blog.cz - Aika*
Ho,ho hoo :D Moje asi třetí oddělovače,proto pošahané... Stále tomu něco chybí ://

Avatary s Simpsonovími (ve filmu)

29. ledna 2011 v 19:58 | Aika* |  Grafika
im-aika.blog.cz - Aika*
im-aika.blog.cz - Aika*
im-aika.blog.cz - Aika*
im-aika.blog.cz - Aika*
im-aika.blog.cz - Aika*Hi,hi :D Nic lepšího mě nenapadlo než tyto avatary :D Protože jsem před chvíli dokoukala Sna tento film =)

Jak naučit koně ''couvat''

28. ledna 2011 v 20:05 | Aika*
Je to velmi jednoduché,Ajka se couvat naučila hned =) Jinou fotku jsem nenašla tak vám sem dávám alespoň fotku Ajky která vipadá že couvá :D


im-aika.blog.cz - Aika*Vše záleží zase jenom na vás na tom jak je kůň hodný a učenlivý a samozdřejmě na pamlscích :) Začneme tak že si stoupneme před koně a buď bičíkem nebo rukou mu klepeme na hrudník. Když klepeme tak uděláme krok vpřed a sledujeme koni nohy.Až udělá nějakých pět kroků tak dáme pamlsek.Tak pokračujeme dál i s více kroky třeba i deseti a přitom říkáme povel například couuvni nebo (německy,velmi používané slovo) [curiiik].Když už to kůň ovládá tak stojíme stále s rukou nebo bičíkem na hrudníku a klepeme a říkáme povel ale neděláme žádné kroky,když kůň bude couvat tak okamžitě odměníme,pokud couvat nebude tak začneme odznova.S koněm by se tento cvik měl cvičit častěji pokud umí více povelů na slova.


Animace s Taylor Momsen

28. ledna 2011 v 19:08 | Aika* |  Grafika
im-aika.blog.cz - Aika*
Krapet větší a krapet hnusnější animace než-li posledně :DA teď se mám za co omlouvat i když to nikoho nezajímá...

28. ledna 2011 v 9:40 | Aika* |  Deníček
im-aika.blog.cz - Aika*
JO!Mám se za co omlouvat protože jsem včera nedošla a měla jsem času času.. Takže omlouvám se ale vím že tady stejnak nemám žádné časté navštěvníky takže je to všem úplně jedno :D Dneska jsem naposledy doma protože mě furt bolí v krku a měla jsem horečku.. Alespoň nějaké pozitivum :D Ajka mi dělá radost,učí se hrozně rychle a nedělá při tom nějaké poviky :) Je to moje hodná holka :* Snad dneska něco udělám i přes ten zákaz na počítač :D
Čus =)

Bleskovka č. 2

26. ledna 2011 v 12:12 | Aika* |  Bleskovky
He,he jak jinak :D Když se nudím a nemám co bych přidávala..
1.čauky:
2.Jaká je tvá nejoblíbenější herečka?:
3.A zpěvačka?:
4.Jaká je tvá nejoblíbenější barva?:
5.Co na diplom?:
6.Měj se,ahoj:

Jak naučit koně ''úsměv''

26. ledna 2011 v 11:25 | Aika* |  Pro koňáky
He,he zní to zajímavě :D

Úsměv je vlastně flémování, které koně dělají, když se setkají s nějakou zvláštní vůní. Spočívá v tom, že kůň natáhne hlavu dopředu a ohrne horní pysk.Tento trik obvykle lidi hodně rozesměje a zejména malé děti milují pohled na smějícího se koně. Pokud chcete koně naučit úsměv, musíte najít něco, co způsobuje u vašeho koně ohrnutí pysku. Může to být například kousek cibule, páchnoucí sýr, alkohol, čpavek, citron apod., je třeba to vyzkoušet. Musí se ale jednat o neobvyklou nebo výraznou vůni.
Držte koně za vodítko a stůjte přímo před ním. Poté mu dejte před nozdry zdroj silné vůně a řekněte "Úsměv!" (nebo jiný příkaz, který budete používat). Tato vůně by měla způsobit, že váš kůň ohrne pysk. Pokud se tak stane (ze začátku bude možná ohrnutí jen mírné), pochvalte ho a odměňte pamlskem.Několikrát zopakujte celý postup a nezapomínejte, že lekce by měla být krátká. Tento cvik můžete opakovat často, kdykoliv jdete do stáje, nebo do výběhu. V žádném případě ale koně neodměňujte, pokud tento kousek provedl, aniž jste ho požádali. Po několika lekcích by váš kůň měl reagovat jen na přilblížení vašich prstů k jeho tlamě a slovní příkaz.

Taková malá nechutnost do VGS k Boo~ :D

26. ledna 2011 v 10:54 | Aika* |  Grafika
im-aika.blog.cz - Aika*
No je to práce asi pěti minut a nějak se mi ani nechtělo ale udělala jsem to a už poslala takže s tím nic nenadělám a nic s tím nadělat taky nechci :D

Nekopírovat sekám hlavy!


17 sekund na vylepšení dne aneb já tu kočku miluju :D ♥

24. ledna 2011 v 17:34 | Aika* |  Deníček
Hňahá,hádejte kdo se ozývá?:D Dneska jsem nic neudělala ale mě to neva :)
Zítra asi udělám ještě větší minimum ale mě to neva ♥:D Nevím co psát jenom se koukněte na tohlr videjko.. :D je super :)
čauves =)♥

Diplomy za bleskovku č.1

24. ledna 2011 v 14:40 | Aika* |  Bleskovky
Pro -Barčííí-
im-aika.blog.cz - Aika*
im-aika.blog.cz - Aika*
Bleskovka č. 1

23. ledna 2011 v 20:57 | Aika* |  Bleskovky
165523_10150372490510648_808820647_16951176_6950087_n_large
+ weheartit.com

Jasně i já :D Strašně ráda dělám diplomy :D

1.Zdarec :D :
2.Jak se máš:
3.Jezdíš na koních?:
4.Jaké je tvé nejoblíbenější zvíře?:
5.Máš doma nějakého mazlíčka?:
6.Jak dlouho máš blog?:

Beru prvních pět a dávám diplom + tajemství :) ostatní jenom diplom :D

PS:Dneska poslední článek =)